בס"ד
אסיף הנדסת מלגזות

במטרה להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר, המרכז של אסיף הנדסת מלגזות כולל גם מוסך מורשה למלגזות. במוסך צוות מומחים שחבריו בעלי ניסיון רב-שנים, אשר הכשיר אותם לחידוש ולשיפוץ המאפשרים להפוך מלגזות יד שנייה לתפקוד מיטבי, כמו חדשות.

באולם התצוגה שלנו, שברחוב הרכבת 12, בפתח תקווה, תמצאו מבחר מגוון מאוד של מלגזות חשמליות יד שנייה באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים ביותר. כל המלגזות החשמליות המשומשות הן מתוצרת חברות מובילות בעולם המלגזות, כגון: סטיל, טויוטה, קאטרפילר, או.אם ועוד. המלגזות המשומשות באסיף עוברות תהליך של חידוש, צבע, בדיקות מקיפות והשמשה לפני שהן מוצגות באולם התצוגה. כולן מגיעות עם אחריות מלאה וכמובן עם כל המסמכים תקפים, כולל אישור מבודק מתקני הרמה ממשלתי מוסמך ורישוי שנתי.

נשמח להציע לכם מבחר של מלגזות חשמליות בעלות מגוון מפרטים המאופיינים ברמות שונות של כושר הרמה, החל מ-1.2 טון ועד 3 טון, בתרנים שיכולים להגיע לגבהים שונים. דרגות המחיר שונות, כך שביכולתנו להתאים מוצרי איכות שונים בהתאם לכל תקציב. נעשה כל מה שדרוש כדי להבטיח שתיהנו ממלגזה איכותית לאורך זמן, באיכות ללא פשרות.

צפו בדוגמאות נבחרות למלגזות חשמליות משומשות ופנו אלינו עוד היום: 03-9309172

שינוי גודל גופנים