בס"ד
אסיף הנדסת מלגזות

צריכים מלגזה חזקה שתיתן תפוקה מרבית לאתגר שינוע או לפרויקט חדש? תנו לנו לדאוג לכם למלגזה המתאימה ביותר לצורכי השינוע שלכם, במסגרת תכנית "השכרה בראש שקט"!

מלגזות להשכרהלקוחות אסיף הנדסת מלגזות נהנים משירותי השכרת מלגזות באיכות יוצאת דופן. אנו דואגים עבורכם לכול: ביטוחים, מסמכים, חידוש רישיונות ובודק מתקני הרמה, איש צוות צמוד אליכם ומענה מהיר ביותר לכל קריאת שירות בשטח, ייעוץ והדרכה, ואפילו אפשרות למלגזה חלופית, בעת הצורך, מתוך מלאי זמין. שירות ההשכרה באסיף כולל טיפולים שוטפים, בדיקות קבועות וכל מה שצריך כדי שתוכלו להתרכז בעבודה ולהינות משינוע קל, מהיר ויעיל.

הלקוחות שלנו נהנים מהמלגזות האיכותיות ביותר במחיר משתלם בניהול מומחה טכני מוסמך ועם צוות אנשי שירות עם נסיון של שנים. הדגש שלנו הוא על מלגזות מיצרניות מוכרות וותיקות בלבד , מהטובות בעולם: דייהו, טויוטה, הייסטר, קלארק, לינדה, ייל, סטיל, ניסן ועוד חברות מובילות.

אלפי לקוחות מרוצים בחרו לשכור מלגזות אצלנו, ביניהם: טבע, סלקום, תנובה, גולף, תנובה, דגנית עין בר ועוד.

במחלקת השכרת מלגזות של אסיף מגוון  מלגזות חשמליות או דיזל, הזמינות במפרטים טכניים שונים לבחירתכם. לא בטוחים מה דרוש לכם? מומחה מטעמנו יסייע לכם לבחור בדיוק את המלגזה המתאימה לפרויקט שלכם.

מלגזות להשכרה בהתאמה אישית

השכרת מלגזותאנו יודעים שכל עסק הוא שונה ולכל אחד צרכים משלו, בהתאם לפרויקט ולאופי העבודה. לכן, נשמח להתאים עבורכם את תנאי ההשכרה המתאימים ביותר, בין אם דרוש לכם פתרון לתקופה ארוכה או קצרה (חודש ומעלה). אסיף מספקת מגוון רחב של מלגזות להשכרה באיכות גבוהה וממיטב החברות המובילות בתחומן בשוק, כגון טויוטה, ניסן, הייסטר, ייל ואחרות.

כחלק משירותי השכרת המלגזות, לרשותנו מוסך מורשה לתיקון מלגזות, עם צוות מנוסה הדואג לתחזוקתן השוטפת ומבטיח השכרה בראש שקט. באסיף ניתן להשיג מלגזות חשמליות, מלגזות דיזל ומלגזות "אדם הולך" בהתאם לשימוש הדרוש, לתנאי השטח ולסוג המשא אותו יש להעמיס.

למה לשכור מלגזה דווקא באסיף?

  • מלגזות זריזות, חדישות ומאובזרות ממיטב היצרניות.
  • בזכות ניידות השירות שמגיעות במהירות עד אליכם לכל קריאת שירות.
  • מלגזה חלופית זמינה, כגיבוי, מתוך מלאי רחב לכל עת.
  • ביטוח, רישוי שנתי, בודק מתקני הרמה ממשלתי וטיפולי תחזוקה שוטפים.
  • מחיר משתלם במיוחד לתקופות שכירות ארוכות טווח (ליסינג).
  • מלגזות בעלות מפרטים טכניים לכל צורך: תרנים מיוחדים, תוספות של מערכות בטיחות, קבינה, צגים דיגיטליים, מאריכי שיניים ועוד עזרים המותאמים לכל סוג של עבודה.
  • תנאי שכירות, במחיר ובאיכות ללא תחרות!

כידוע, לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר, ולכן רבים מלקוחותינו מלווים אותנו זמן רב ופונים אלינו בכל פעם שדרושה להם מלגזה להשכרה, בגלל שלדבריהם הם פנו לחברה אמינה שאתה אפשר לקיים קשר בלתי אמצעי.

נשמח להזמין גם אתכם ליהנות משירותי השינוע המובילים בארץ! התקשרו: 03-9309172.

מלגזות להשכרה
1 (20%) 1 vote
שינוי גודל גופנים