בס"ד
אסיף הנדסת מלגזות

מוסך מלגזות מורשה – תיקון מלגזות יד שנייה

תיקון ושיפוץ מדרגות באסיףאסיף הנדסת מלגזות מתמחה בשיפוץ ובשדרוג כל סוגי המלגזות. אם ברשותכם מלגזה ישנה, הביאו אותה אלינו ונשמח להחזיר לכם אותה – כחדשה. העבודה במוסך המורשה של אסיף מחולקת למחלקות שונות וכל עובד התמחה בתחום ספציפי ייחודי הקשור לענף ומשלב ידע תיאורטי וידע מעשי בתיקון. רובם המוחלט של עובדי המוסך באסיף עובדים בחברה כבר מעל 20 שנה.

תחת ידיהם תוקנו וחודשו מלגזות של יצרניות רבות, ביניהן: מלגזות דיזל וחשמל הייסטר, מלגזות טויוטה, מלגזות ניסאן, מלגזות קאטרפילר, קלארק, לינדה, יונגהיינריך, מלגזות סטיל הגרמניות, בי טי, מלגזות שדה מניטו, מלגזות אדם הולך מסוגים שונים, עם וללא תורן, ועוד.

ניידות שירות טכניות עד לבית הלקוח

אסיף מלגזות - שירותי מוסך מורשהאנשי הצוות שלנו ישמחו להגיע עד אליך עם ניידות השירות שלנו שפזורות ברחבי הארץ, ולהעניק גם לך שירות תיקונים מקצועי. הניידות שלנו מאובזרות בכל הציוד הדרוש על מנת לתקן את המלגזות בבית העסק של לקוחותינו. לעובדי צוות השירות ניסיון רב שנים המסייע להם לאתר את התקלה באופן מדויק ולהתאים פתרון הולם לבעיה. ניידות השירות נותנות שירות לחברות רבות כדוגמת טבע, תנובה, סלקום, כ.צ.ט, בית חולים מאיר, ביה"ח רבין, קפוא זן ועוד.

שירותי רישוי שנתי

בדומה לרכב, מחייב החוק להעביר את המלגזה בדיקת בטיחות ורישוי שנתית. לאסיף הסמכה ממשרד התחבורה לבצע רישוי שנתי למלגזות במפעלכם. לקראת מועד הרישוי השנתי נשמח לתזכר אתכם, כדי שתגיעו בזמן לביצוע החידוש. כמובן שאנחנו זמינים לכל שאלה ונשמח להסביר ולפרט את התהליך. תוכלו להזמין שירותי רישוי שנתי עד אליכם ב-03-9309172.

מחסן חלפים

אסיף מעמידה לרשותכם מחסן חלפי מלגזות רחב ידיים, בו תוכלו למצוא כל הדרוש לכם, לאבזור ולתיקון של מלגזות: שמנים, מסננים, חלפים לבלמים, חלקי חילוף למערכת ההיגוי, מחזירי שמן לבוכנות, מטענים, מצברים, כיסאות אורתופדיים, מזלגות ועוד. המחסן מכיל חלקים מיצרניות שונות, המיובאים מחו"ל, תוך הקפדה על מחירים נמוכים, שמאפשרים ללקוחות חסכון ניכר בעלויות התחזוקה.

יבוא מטענים למלגזות

תיקון מלגזותאנו מתמחים ביבוא מטענים חשמליים חדשים מתוצרת איטליה למצברי מלגזות הרמה חשמליות. מטעני PG הם מהמובילים באירופה, אמינים מאוד ותחזוקתם פשוטה וזולה.

המטענים עונים על כל התקנים ומשמשים את רוב יצרני המלגזות באיטליה ועוד לקוחות רבים אחרים. מטענים אלו הם היחידים באירופה העונים בנוסף על CE גם על תקן GSA לקנדה ולארה"ב.

בדיקות קנייה למלגזות

אסיף מציעה ללקוחותיה שירותי בחינת מלגזות טרם רכישה. השירות כולל בדיקה מקיפה של המצב המכני של המכונה, מערכת הבלמים, ההיגוי, המערכות ההידראוליות השונות, מנוע, מצבר וכל הדרוש על מנת שתוכל לרכוש מלגזה תוך מודעות ליתרונותיה וחסרונותיה.

תיקון ושדרוג מלגזות – כל שירותי השינוע במקום אחד
4.8 (95%) 16 votes
שינוי גודל גופנים