בס"ד
אסיף הנדסת מלגזות

מחפשים מלגזון חשמלי או עגלה הידראולית? – באסיף הנדסת מלגזות תמצאו את כל סוגי המלגזונים (נהג הולך).
המלגזונים החשמליים הם חלק ממלאי גדול של מלגזות חשמליות, המוצעות למכירה במגוון מפרטים וטווחי מחירים לבחירתכם.


עגלות הידראוליות איכותיות
זמינות במלאי להספקה מיידית ובעלות נמוכה. העגלות ההידראוליות מתאימות לשינוע בתוך העסק וכן לשימוש במשאיות, ולרוב הן בעלות יכולת הרמה של עד 2 טון. מדובר בעגלות שינוע ידניות בעלות גלגלי משא, לצד כיסוי הגנה מחציית חוטים בזמן הנסיעה. יש לציין שהעגלות ההידראוליות אינן חשמליות, והן נמסרות עם אחריות ארוכת טווח.

מוצר נוסף המהווה שדרוג לעגלות הידראוליות, הן עגלות הידראוליות חצי חשמליות. מלגזון חצי חשמלי הוא כזה שהנסיעה בו הידראולית (ידנית – על ידי משיכת העגלה) אך העלייה וההורדה של הסחורה מתבצעת חשמלית.

באסיף תוכלו לקבל הצעות למלגזונים חשמליים ("נהג הולך חשמלי" או "מפעיל הולך חשמלי"), מהמותגים המובילים בתחום. מלגזון חשמלי חדש מסופק במבחר מפרטים טכניים, וניתן לבחור מלגזה מסוג נהג הולך חשמלי גם ללא תורן או בעל תורן בהתאם לגובה המדף אליו תרצו להגיע. בהתאם למלאי, תוכלו לקבל גם הצעות למלגזון חשמלי יד שנייה.


כל רכישה מלווה בהדרכה מקיפה
לגבי אופן ההתנהלות עם המלגזון – שמירה עליו לאורך זמן, הרישויים השונים הדרושים בהתאם לסוג המלגזון הנבחר ועוד. הצוות הטכני שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת הכלי המתאים ביותר עבורכם.

באולם התצוגה של אסיף תוכלו להתרשם במו עיניכם גם ממלגזון חשמלי וגם ממלגזה חשמלית רגילה (נהג יושב). הצוות שלנו ישמח לעזור לבחור את פתרון השינוע הטוב ביותר לאורך זמן. אתם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו בפתח תקווה, הרכבת 12 באזור התעשייה סגולה.


אסיף מציעה ללקוחותיה מלגזונים חדשים תוצרת ליפט-סטאר, יצרן המלגזונים הגדול בעולם
. למלגזונים אלה מנועי נסיעה והרמה חזקים ואיכותיים, מערכות פיקוד אלקטרוניות, מערכת בקרת טמפרטורה, בקרת הינע מתקדמת המאפשרת תאוצה רציפה, בקרת בלימה מונעת חימום, מערכות בטיחות ועוד.

לקבלת הצעה למלגזון חשמלי או עגלה הידראולית התקשרו אלינו: 03-9309172

מלגזונים חשמליים והידראוליים (מלגזת אדם הולך)
1 (20%) 1 vote
שינוי גודל גופנים